1 HALİL ARIKAN İZMİR FERDİ
2 TUNÇ ALNIAK İZMİR FERDİ
3 Mehmet KANAT Niğde Bireysel
4 selçuk özdamar manisa bireysel
5 Remziye GEDİK Niğde DOĞASPORLARI VE FOTOĞRAFÇILAR DERNEĞİ
6 HARUN KILIÇ AKSARAY KADOSK
7 MUSTAFA ARSLAN AKSARAY KADOSK
8 Ahmet Kaya 6
9 Özkan Özpak
10 Mecit Çimen
11 Furkan Gülcü Adana Everest Dağcılık ve Doğa Sporları
12 YUSUF GÜN aksaray DAĞCILIK
13 DERVİŞ TEKİN AKSARAY DAĞCILIK
14 FAZLI GENÇ aksaray AKSARAY YAVUZ SULTAN SELİM SPOR KULÜBÜ
15 Onur şimşek
16 Ahmet AÇIKALIN KAYSERİ BİREYSEL
17 Abdurrahman altınsoy
18 Murat Akşit
19 CANER YILDIRIM KAYSERİ FERDİ
20 NURİ SELÇUK KAYSERİ FERDİ
21 Behsat reyhan
22 Selvi Reyhan
23 Aynur servi Eroğlu
24 Salim kocak
25 Neçmi Doğanlar
26 Mehmet yılmaz
27
28 Gültekin ÖZBEK Aksaray Kültür
29 Lütfullah AKBULUT Aksaray Kültür
30 gülsen gönen
31 Fatih Sayğılı
32 aynur aslan kayseri gençlik ve spor bakanlığı spor genel müdürlüğü
33 hasan hüseyin aslan kayseri gençlik ve spor bakanlığı spor genel müdürlüğü
34 BEHZAT ÖZKAN Kayseri KAyseri Dağcılık İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü.
35 Enes Gültekin kayseri kamp doğa dağcılık
36 Mustafa KURAL KAYSERİ gençlik ve spor bakanlığı spor genel müdürlüğü
37 Cumali YILMAZ 38
38 Bahattin TATLI 38
39 SENEM ZAİMOĞLU İSTANBUL ZİRVE DAĞCILIK İSTANBUL
40 Alptekin AYDIN 58
41 Burcu Otlu 06
42 NEVZAT IŞIK Kayseri sancak dağcılık
43 HASAN GÜRBÜZ Kayseri sancak dağcılık
44 Günay ANKARALI kayseri FERDİ
45 Fatih Yağlı 68
46 HÜSEYİN AYGÜN ANTALYA TODOSK
47 sait yüksel aksaray
48 Ahmet Bozoklu 68
49 MEHMET FATİH GÜLSÜN AKSARAY FERDİ
50 SEMA GÜLSÜN AKSARAY FERDİ
51 BATURALP GÜLSÜN AKSARAY FERDİ
52
53 YUSUF VURGUN AKSARAY galatasaray :)
54 özlem uru zonguldak pusula su ve doğa sporları kulübü
55 Gülşah Demir zonguldak Ferdi sporcu
56 Serkan Çiçek Zonguldak Ferdi sporcu
57 Fehmi Keleş
58 Ramazan Akgündüz 38 -
59 Yaşar karacaer Aksaray Yok
60 ŞENOL KORKMAZ AKSARAY HASDAK
61 YİĞİT AVCI AKSARAY BİREYSEL
62 Hüseyin durukan
63 Eray Dutar
64 Yusuf altınsoy Aksaray
65 Ali öztabancı
66 Ayhan koçak Aksaray ferdi
67 Kerim Yarsımlı Aksaray AMOG (Aksaray Motosiklet Gezginleri)
68 Kerim Yardımlı Aksaray AMOG (Aksaray Motosiklet Gezginleri)
69 Gürsel bayram 38
70 selim Baştüfek İstanbul bireysel
71 Ramazan ALICI AKSARAY Ferdi
72 Furkan Yavuz Can ALICI AKSARAY Ferdi
73 Rabia tekin
74 HAKAN EFE ÇEVİK istanbul BİREYEL
75 Ahmet Dağlayan AKSARAY HASDAK
76 SAHİRE DAĞLAYAN AKSARAY HASDAK
77 Ebubekir Toprak
78 Mehmet Cesur Hatay Bireysel
79 Savaş İçli Aksaray yok, bireysel
80 Göksu Günay Yalova Yados
81 Sezai ATA Ankara Apsari Spor
82 Efe ATA Hatay Apsari Spor
83 Enes ATA Hatay Apsari Spor
84 Yunus Emre ATA Hatay Apsari Spor
85 Mahmut ATA Hatay Apsari Spor
86 Fatih GÖK Kayseri Kayseri Gençlik Hizmetleri Ve Spor Etkinlikleri Kulübü
87 Ahmet Ördek 68
88 AKIN TÜREL İSTANBUL BİREYSEL
89 Kürşat Koyuncu Kayseri Hadak
90 HAKAN KÖSE aksaray hasdak
91 Kaya Aydın Alpay
92 İbrahim Doğangül 35
93 Merve Han ÖZDEMİR 05548694339
94 HAKAN KARADAĞ SİVAS BİREYSEL
95 NİSA URU ZONGULDAK Ferdi sporcu
96 Cansel koçak Aksaray Ferdi
97 Serhat ocakoğlu Aksaray Ferdi
98 Mehmet şen
99 Süheyl Yurdumakan aksaray AKSARAY MOTOSİKLET GEZGİNLERİ(AMOG)
100 gülce tunç istanbul yok
101 Ozan Akgündüz 38
102 MEHMET ÇELİK KAYSERİ FERDİ
103 ERHAN SÖNMEZ KAYSERİ FERDİ
104 Mine Erdoğan İstanbul yok
105 Sedat Paşaoğlu 38
106 Alparslan Güngör
107 İbrahim ÇETİNER KAYSERİ Bireysel
108 yakup karaca adana bireysel
109 Ömer Acıoğlu
110 MEHMET YUNUS KOÇ AKSARAY HASDAK
111 Gülnur Mehenkli Sinop Yeşil Gerze Dağcılık Doğa ve Gençlik Spor Kulübü     
112 EMEL KOÇ AKSARAY HASDAK
113 Necmi Murat OLGUNSOY sinop YEŞİL GERZE DAĞCILIK DOĞA VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
114 birol sazak sinop - gerze YEŞİL GERZE DAĞCILIK DOĞA VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
115 burhan baş sinop - gerze YEŞİL GERZE DAĞCILIK DOĞA VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
116 EMİNE ACEHAN sinop - gerze YEŞİL GERZE DAĞCILIK DOĞA VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
117 SEMRA SAZAK sinop - gerze YEŞİL GERZE DAĞCILIK DOĞA VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
118 ZEHRA NUR BAKIR OĞUZ sinop - gerze YEŞİL GERZE DAĞCILIK DOĞA VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
119 ömer göveli sinop - gerze YEŞİL GERZE DAĞCILIK DOĞA VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
120 ahmet ince sinop - gerze YEŞİL GERZE DAĞCILIK DOĞA VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
121 CÜNEYT SOMUNCUOĞLU AKSARAY HASDAK
122 BEGÜM SOMUNCUOĞLU AKSARAY HASDAK
123 DURMUŞ YILMAZ ADANA ADANA DAĞCILIK VE DOĞA DERNEĞİ
124 SÜLEYMAN DEMİRKESER ADANA ADANA DAĞCILIK VE DOĞA DERNEĞİ
125 ÇİĞDEM ÇOBAN ADANA ADANA DAĞCILIK VE DOĞA DERNEĞİ
126 mehmet birol öztürk AKSARAY HASDAK
127 Hilmi mun
128 Oğuzhan ÖZER AKSARAY HASDAK
129 Ali ÖĞÜTCÜ AKSARAY Ferdi
130 EZGİ TANIŞ ADANA ADANA DAĞCILIK VE DOĞA DERNEĞİ
131 İsmail DEMİREZEN Aksaray Gençlik Spor Kulübü
132 Ahmet KURNAZ Aksaray Ferdi
133 musa balkır aksaray kados
134 musa balkır aksaray
135 BERFİN ZONGULDAK Ferdi sporcu
136 Ayfer gökçe 68
137 Şaban Şen ankara Amazonlar Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
138 Burak Karataylı 01 01
139 selçuk ırk AKSARAY ferdi
140 GÖKHAN AKGÖZ ANKARA DADAK
141 Sena ÖZBAY Aksaray
142 Ömer seyfettin çalık Kahranmanmaraş Ay-yıldız
143 hacı murat eskil Aksaray hasdak
144 esra eskil Aksaray hasdak
145 ÖMER AVAN Aksaray HASDAK
146 NAZİFE MERVE ARSLAN ANKARA DAĞCILIK
147 KADİR KOSKA OSMANİYE DÜZİÇİ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ/OSMANİYE
148 HÜSEYİN MERT OSMANİYE DÜZİÇİ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ/OSMANİYE
149 HALİL GAZİANTEP GAZİ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULUBÜ
150 SERAP GAZİANTEP GAZİ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULUBÜ
151 GÜLSEREN GAZİANTEP GAZİ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULUBÜ
152 ZEHRA BEYCİ OSMANİYE DÜZİÇİ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ/OSMANİYE
153 HÜRRİYET GAZİANTEP GAZİ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULUBÜ
154 KAAN KOSKA OSMANİYE DÜZİÇİ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ/OSMANİYE
155 ASAF EREN TAŞ OSMANİYE DÜZİÇİ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ/OSMANİYE
156 Erol Şensoy İzmit Bireysel
157 Nihat gökçe 68 0
158 selahattin göktaş aksaray
159 kerem şahin aksaray
160 fatih kiraz aksaray
161 hakan atak aksaray
162 uğur koyuncu aksaray
163 adnan arıbaş aksaray
164 ismail akbal aksaray
165 osman şen aksaray
166 dinçer aydiç bursa
167 Emrah turksoy
168 Didem Sümeralp
169 Hüseyin Avni Ortay SAMSUN Samsun Dağcılık Kulübü
170 OSMAN ŞAHİNOLANLAR İSTANBUL ANADAK
171 ATALAY SAN aksaray
172 AYTEN GÜRÇAY istanbul ANADOLU DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KLUBU
173 hakan köse aksaray
174 BURCU İSTANBUL anadolu dağcılık
175 BURCU DAĞCEVİZİ İSTANBUL anadolu dağcılık
176 İlker Akkaş
177 Abdüssamed Aksamaz Aksaray
178 Yunus Aksamaz Aksaray
179 Büşra Aksamaz Aksaray
180 İbrahim Işık ÇORUM
181 Cem Eltut İZMİR keşif dağcılık
182 OSMAN KESER Çorum Gezengiller
183 Murat BIYIK Aksaray Merkez KALE
184 Ahmet ACUN AKSARAY HASDAK
185 Fatma AĞAÇ AFYONKARAHİSAR Bireysel
186 Tuba Bilgin Antalya Todosk
187 Alp Arda Aydın Ferdi Sporcu
188 Burçin Demirkıran Arda Aydın Ferdi Sporcu
189 ercan aktan Aksaray
190 Emre ürün Aksaray
191 veysel çakmak Aksaray
192 Burcu Demirkıran Aydın Ferdi Sporcu
193 Ali Kuşcalı Aksaray
194 Didem sümeralp
195 Akif Işıkdemir 40
196 EYYÜP YILDIZ 38
197 Ahmet kamil selçuk
198 Ahmet kamil selçuk
199 ilyas bozkurt İSTANBUL HASDAK
200 Köksal çekirden 38
201 Emin UMAÇ 38
202 Abdullah Aytaç 34 1
203 zeki koyuncu aksaray
204 Ömer Faruk koyuncu aksaray
205 Yavuz Selim Koyuncu aksaray
206 Muhammet Fatih Koyuncu aksaray
207 Fehmi AY AKSARAY HASDAK Hasandağı Dağcılık
208 Bahri Altın Aksaray -3-
209 Çapan COŞKUN AKSARAY HASDAK Hasandağı Dağcılık
210 KEMAL KAVURMACI
211 MUSTAFA PALA 68 0
212 LOKMAN KUTLUCAN aksaray SERBEST
213 Hacı CANKAR ÇORUM gezenggiller
214 Atila ŞENOL 68 68
215 Reşat Demir Aksaray
216 Hilal Eş Demir Aksaray
217 Ekincioglu
218 BÜLENT AYDIN DENİZLİ PAKDOS
219 ALİ FUAT AVCI DENİZLİ PAKDOS
220 OSMAN ÜNLÜ DENİZLİ PAKDOS
221 MEVLÜT ÖZİL DENİZLİ PAKDOS
222 ERHEN SAPANCI DENİZLİ PAKDOS
223 mustafa tatlısu çorum gezengiller
224 Burhan Korkut ODABAŞ Rize vddk
225 PEYRUZE DEMİR 68 1
226 Mesude mun
227 ERCAN DÜĞER AKSARAY
228 Resmi Baha Unsal
229 CANDAN SÜNDÜS KARADAM DENİZLİ PAKDOS
230
231 METİN ŞAHİN KOCAELİ GEBZE DAĞCILIK KULÜBÜ (GEDOSK)
232 İDİL GÖKÇE MUN aksaray
233 oğuz yıldırım aksaray yok
234 Ahmet Emin ŞİT Aksaray
235 can eker
236 Murat Uysal Kocaeli Atabağ
237 Çetin Çelik İzmir ferdi
238 memduh ekici hacıhamzaspor
239 İBRAHİM HALİL ERDOĞAN MANİSA İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
240 Murat Uysal KOCAELİ Bireysel
241 Mustafa Özay Çeber İZMİR İZMİR KORDELYA DAĞCILIK
242 Kadir Doğan Ülker İZMİR İZMİR KORDELYA DAĞCILIK
243 Ali Tosun İZMİR İZMİR KORDELYA DAĞCILIK
244 Devrim Gültekin Özil DENİZLİ PAKDOS DENİZLİ
245 Cemre Demiröz Giresun Giresun Gençlik Spor Müdürlüğü
246 Muhittin MACAR Adana Everest dağcılık ve doğa sporları
247 Hasan Çölkesen Adana Bireysel
248 Mustafa Salih ALP Hatay Hatay Doğa Sporları Kulübü
249 MEHMET BURĞAÇ Hatay Hatay Doğa Sporları Kulübü
250 Ahmet Erim Yıldıran manisa bireysel
251 BÜŞRA EKİCİ Aksaray Merkez
252 Ömer Turgut
253 Sedat paşaoğlu
254 Mehmet ufuk Aktay 06
255 Hikmet Gözübüyük
256 Mehmet Ali Bostancı 68
257 Tevfik Teker
258 Ali Erul KIRŞEHİR KIRDOST
259 Gültekin Ertaş
260 metin aslan KOCAELİ gebze doğa sporları klubu (GEDOSK)
261 Aytekin Ertaş
262 Hüseyin Göktuğ Ertaş
263 Berkay Batuhan giziroglu
264 Selda ekincioğlu
265 Furkan YILDIZ 38
266 LÜTFİ AFACAN AKSARAY Ferdi
267 Özer Yıldız -
268 Şaban AYDIN Aksaray
269 Enes AYDIN Aksaray ferdi
270 tuba kalfa Aksaray BİREYSEL
271 HALUK KALFA Aksaray BİREYSEL
272 ÖMER EMİN KAYA Kayseri FERDİ
273 yiğit kara bafra Panda Doğa Sporları Ve Spor Tırmanış Kulübü
274 zilan dursun samsun Panda Doğa Sporları Ve Spor Tırmanış Kulübü
275 Metin Kahraman Aksaray Kadosk
276 İBRAHİM KOYUNCU KIRŞEHİR KIRDOST
277 ÖZER YILDIZ denizli bireysel
278
279 Erdinç Güney
280 Hacı Ali Karakaya 68 68
281 Özge Aksu
282 MUZAFFER ÇAĞLAR bir
283 Muhammet Selim Adıyaman Kanyon Doğa Sporları Klubü
284 Halil İbrahim Karafilik 02 02
285 Tunahan GENCER aksaray FERDİ
286 Huseyin sac Konya Ferdi
287 İrem söyler 68
288 Okan söyler 68
289 leyla özgür SİNOP - gerze Yeşil Gerze Dağcılık Doğa Ve Gençlik Spor Kulübü
290 Muhammed Ali ARICAN Kayseri Ferdi
291 muhammet arın denizli bireysel
292 HAKAN KOÇAK aksaray
293 HİLAL KOÇAK aksaray
294 BERAT TAŞKIN aksaray
295 Göktürk Şahin İSTANBUL
296 ŞEYDA NUR SÖĞÜT aksaray
297 Saniye KOYUNCU
298 GAMZE ODABAŞI AKSARAY
299 İLTERİŞ TEOMAN ADANA BİREYSEL
300 Sultan Tümen
301 Ali BAKAR Aksaray
302 ışılay sazak sinop - gerze YEŞİL GERZE DAĞCILIK DOĞA VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
303 RIZA HANLI aksaray AKSARAY MOTOSİKLET GEZGİNLERİ(AMOG)
304 Dursun Ali SARAÇ Aydın / Kuşadası Olympos Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (İzmir)
305 Deniz AKAR Aydın / Kuşadası Olympos Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (İzmir)
306 HASAN ALAN AKSARAY KADOKS
307 Yücel Kısa ANTAKYA LORUT DAĞCILIK
308 ALİ Ç AT AKSARAY BİREYSEL
309 METİN ESMER ADANA LORUT DAĞCILIK
310 Necati Konak Aksaray 68
311 Mevlüt öndüç
312 pınar başçeşme aksaray dağcılık
313 Yasin Önemli AKSARAY
314 Okan uslu 1 1
315 Okan uslu 1 1
316 Cemal ZENGİN GAZİANTEP Bireysel
317 Ömürcan Veysel ZENGİN GAZİANTEP Bireysel
318 Ayaz sarıdoğan
319 yasin bıyık Aksaray
320 özgür ŞAHİN ANKARA BİREYSEL
321 ALİŞAN ÖNGÜN 68
322 Eda öngün 68
323 Asuman koçak
324 Haydar Çağlar Aksaray
325 Hasan İnce Aksaray Kadosk
326 Nail İnce Aksaray Kadosk
327 Ersoy Yıldız
328 Burak Ardahan Sakarya
329 Ramazan koç
330 Sena merve şahin
331 cansu nur nur suntay 68
332 Levent GÖL
333 Mehmet şen 68
334 Mücevher şen 68
335 Baki kerim şen 68
336 Kazım ahmet şen 68
337 Tahir Can Yalçın zonguldak karabük üniversitesi